Regulamin internetowej hurtowni obuwia

Regulamin internetowej hurtowni obuwia HurtowniaObuwiaAcer.pl

Hurtownia obuwia "Acer" istnieje od 1995 roku. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie przy ul.Krakowskiej 45. Posiadamy szeroką ofertę obuwia damskiego, obuwia męskiego, obuwia dziecięcego, obuwia sportowego, obuwia tekstylnego, klapki, sandały, półbuty, buty, obuwia zimowego, botki, kozaki, oficerki, trapery.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Internetowa hurtownia obuwia ACER działająca pod adresem www.HurtowniaObuwiaAcer.pl, prowadzona jest przez firmę PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT z siedzibą w Częstochowie 42-200 , ul. Krakowska 45 w woj. śląskim, na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej . Firma prowadzi działalność od 02-03-1995 roku . Numer REGON 151015148 , numer NIP 573-101-77-79 . Numer rachunku bankowego                

KREDYT BANK S.A. I O/CZĘSTOCHOWA    69 1500 1399 1220 4029 7777 0000

2. Internetowa HurtowniaObuwiaAcer.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Ze względu na minimalizację, jakości zdjęć i treści opisów dla potrzeb wysokiej sprawności e-poczty, przedstawiona oferta na stronach www.HurtowniaObuwiaAcer.pl nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego. Jest to jedynie informacja poglądowa o dostępnym towarze.

3. Przedstawiona oferta handlowa dotyczy obszaru Polski.

4. HurtowniaObuwiaAcer.pl prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową .

5. Składający zamówienie potwierdza zapoznanie się z niniejszym regulaminem oraz akceptuje jego postanowienia , Wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT, dla potrzeb realizacji złożonego zamówienia ( zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.u. Nr 133 poz.883 , z dnia 29-08-1997 )

ZAMÓWIENIA

6. Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę  na stronie www.HurtowniaObuwiaAcer.pl ,e-mailem lub telefonicznie w godzinach 9-16 pn-pt , 9-13 w soboty pod numerem 508-285-357 lub  34 361-00-04.

7. Zamówienia poprzez stronę www.HurtowniaObuwiaAcer.pl mogą składać klienci pełnoletni ,  którzy założyli konto w Hurtowni i jak również klienci nie posiadający konta klienta w HurtowniObuwiaAcer.pl.

8. Do poprawnego zamówienia konieczne jest podanie przez kupującego dokładnych danych t.j: - nazwy firmy – odbiorcy, ( imię i nazwisko odbiorcy )- adresu siedziby firmy,- adresu dostawy przesyłki,- numeru NIP,- numeru telefonu kontaktowego,- adresu e-mail.

9.  Zamówienie wypełnione nieprawidłowo może zostać anulowane.

10. HurtowniaObuwiaAcer.pl nie  ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowo złożone zamówienia oraz realizowane na tej podstawie przesyłki. Wszelkie roszczenia wynikłe z błędnie złożonego zamówienia nie będą uwzględniane.

11. Zamówienia otrzymane telefonicznie, lub e-mailem uważane jest za potwierdzone w chwili jego otrzymania.

12. Realizacja zamówienia płatnego przedpłatą rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu. Zamówienia płatne przedpłatą, które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni od dnia ich złożenia są automatycznie anulowane.

13. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie pod wskazanymi na stronie HurtowniaObuwiaAcer.pl numerami. 

14. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

15. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.    

Towar sprzedajemy wyłącznie w cenach brutto.   

Hurtownia zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, wycofania wybranych towarów z oferty z powodu ich braku na stanie lub innych przyczyn, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. 

16. Minimalna wartość zamówienia nie może być niższa niż 400 zł. 

16.a. Przy wartości zamówienia poniżej 1000 zł koszt wysyłki wynosi 25 zł (brutto).

17. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.  

18. Nabywca podczas składania zamówienia może wybrać tzw. "Odbiór osobisty" i odebrać zamówiony  towar bezpośrednio w siedzibie HurtowniObuwiaAcer.pl.

19. Zamówienie złożone do godz,13,00 realizujemy tego samego dnia . Zamówienia złożone po godz. 13.00  , w sobotę , niedzielę lub świeto są realizowane następnego dnia roboczego.

20. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu dopóki towar nie został odebrany przez firmę kurierską . 

21. Klient nie może anulować zamówienia na towar który został wysłany. 

PŁATNOŚCI

22. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia:- Za pobraniem - należność pobiera kurier - Płatności przy odbiorze- należność pobierana podczas odbioru zamówienia w  Hurtowni - Przedpłata - przelew bankowy na konto Hurtowni na podstawie wystawionej faktury.

23. Za zamówienia płatne przedpłatą, środki finansowe mają być zaksięgowane na rachunku bankowym PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT w terminie do 7 dni, od momentu złożenia zamówienia, po tym terminie zamówienia będą anulowane. 

24. Zamówienia płatne przy odbiorze.    Kupujący składający zamówienie płatne przy odbiorze w chwili złożenia zamówienia, zobowiązuje sie do opłacenia i odbioru zamówionego towaru. Nie odebranie przesyłki płatnej przy odbiorze przez Kupującego traktowane jest jako zwłoka w odbiorze rzeczy sprzedanej (Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego). Jeżeli kupujący dopuścił się zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej, sprzedawca może oddać rzecz na przechowanie na koszt i niebezpieczeństwo kupującego. Koszty przechowania pokrywa kupujący. Cena jednej doby przechowania rzeczy sprzedanej nie odebranej z powodu zwłoki kupującego wynosi 20 zł. W przypadku gdy kupujący nie odbierze zamówionego produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu sklep ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży.   W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu nie odebrania rzeczy sprzedanej, przez Kupującego, Kupujący zostaje obarczony wyłącznie kosztami przechowywania w/w rzeczy. Podstawa prawna:  (Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego).

ZWROTY ZAKUPIONEGO TOWARU

25. W obrocie towarowym między podmiotami gospodarczymi nie ma zastosowania Ustawa z dnia 2 marca 2002r. Hurtownia nie prowadzi sprzedaży detalicznej-konsumenckiej. PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów zakupionego towaru. Jednak nie wyklucza takiej możliwości. Zwroty zakupionego towaru będą możliwe jedynie po uprzednim uzgodnieniu z PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT  Uzgodnione wcześniej zwroty prosimy kierować na adres :

PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT 42-200 CZĘSTOCHOWA, ul. KRAKOWSKA 45        

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM.

REKLAMACJE

26. Reklamacja przedsprzedażna.Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fabryczne lub uszkodzenia powstałe przed sprzedażą lub podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową z krótkim opisem. W takich sytuacjach sklep wymienia towar na nowy lub zwraca równowartość ceny towaru na konto bankowe nabywcy , po otrzymaniu od nabywcy podpisanej kopii faktury korygującej . Reklamacja posprzedażna.Jeżeli obuwie w czasie użytkowania uległo poważnemu uszkodzeniu, prosimy odesłać wadliwe obuwie wraz z opisem uszkodzenia ( protokół reklamacyjny ). Po otrzymaniu przesyłki i stwierdzeniu wady wykluczającej naprawę szewską zwrócimy równowartość ceny towaru na konto bankowe nabywcy lub odliczy ją przy następnym zamówieniu . Reklamacje proszę przesyłać na adres hurtowni: PHU ACER SŁAWOMIR KOKOTul. Krakowska 4542-200 CzęstochowaReklamacje są rozpatrywane w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Reklamacje wynikłe z działania firmy dostarczającej przesyłkę będą uznawane jedynie przy dołączeniu do reklamacji protokołu uszkodzeń. Protokół ten należy sporządzić w obecności kuriera , potwierdzić przez kuriera , zawiadomić firme kurierską, niezwłocznie zawiadomić PHU ACER Sławomir Kokot. W przeciwnym razie reklamacje z winy dostarczycieli nie będą uwzględniane.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

27. Dane osobowe klientów posiadających Konto Klienckie w HurtowniObuwiaAcer.pl oraz klientów którzy nie posiadają konta a złozyli zamówienie , są gromadzone i przetwarzane zgodnie z DZ.U. 1997 roku nr 113 poz.883 i Dz.U. 2002 roku nr 101 poz,926 o ochronie danych osobowych . Zgodnie z tą ustawą klienci HurtowniObuwiaAcer.pl mają prawo do wglądu w swoje dane , do ich poprawiania oraz wniesienia żadania do usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych HurtowniObuwiaAcer.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

28. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

29. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd miejscowo właściwy. 

30. PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie.

31. Klienci rejestrujący się w sklepie lub składający zamówienie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w HurtowniObuwiaAcer.pl

32. Wyłącznym właścicielem praw autorskich zdjęć, opisów produktów, oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach internetowych www.HurtowniaObuwiaAcer.pl jest firma PHU ACER SŁAWOMIR KOKOT. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach lub w całości) zamieszczonych zdjęć i/lub opisów bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH / POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych Parlamentu Europejskiego i rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Klient dokonujący zamówienia w sklepie hurtowniaobuwia.com.pl / hurtowniaobuwiaacer.pl w momencie dokonywania zakupu zgadza się na przetwarzanie przez P.H.U. ACER Sławomir Kokot właściciela hurtowniaobuwia.com.pl / hurtowniaobuwiaacer.pl, swoich danych osobowych, podanych dobrowolnie za pośrednictwem właściwego formularza.
hurtowniaobuwia.com.pl / hurtowniaobuwiaacer.pl informuje iż:
1. Administratorem danych osobowych jest P.H.U. ACER Sławomir Kokot z siedzibą w Częstochowie, ul. Krakowska 45, NIP: 5731017779, acerbuty@op.pl

2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji umowy kupna-sprzedaży produktów znajdujących się w ofercie firmy. Przetwarzanie wystąpi na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 40 dni od dnia realizacji zamówienia, a po tym terminie automatycznie usuwane z systemów informatycznych P.H.U. ACER . Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa, w tym przepisami o rachunkowości.

4. Odbiorcami (Procesorami Powierzenia) powierzonych danych osobowych będą:
- dostawcy systemów informatycznych i usług IT
- operatorzy pocztowi i kurierzy

5. Przekazane dane przetwarzane będą przy wykorzystaniu infrastruktury technicznej serwerów znajdujących się w datacenter IQ PL Sp. z o.o., ul. Geodetów 16, 80-298 Gdańsk

6. W przypadku wysyłek zagranicznych Dane Osobowe przekazane zostaną do oddziałów kuriera poza granicami Polski, ale w granicach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

7. Dane Osobowe w celach statystycznych będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do Google LLC oraz Facebook. Facebook oraz Google przystąpiły do porozumienia w sprawie Tarczy Prywatności UEUSA, a zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej z dnia 12 lipca 2016 r. IP/16/216 przekazywanie danych osobowych do podmiotów z
siedzibą w Stanach Zjednoczonych, które przystąpiły do ww. porozumienia, zapewnia odpowiedni stopień ochrony danych osobowych, zgodnie z art. 45 RODO.

8. Dane Osobowe znajdujące się na zewnątrz przesyłki zawierającej zamówiony towar, takie jak Dane Osobowe na etykiecie przesyłki, są widoczne dla stron trzecich, co jednak nie może być uznane za podstawę rozpoznania Naruszenia Ochrony Danych Osobowych.

9. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

10. Klient ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie dotyczących go danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

11. Podanie wskazanych danych osobowych jest wymagane przez butyzoe.pl w celu zawarcia i wykonania umowy kupna-sprzedaży. Konsekwencją niepodania danych osobowych wymaganych przez butyzoe.pl jest brak możliwości zawarcia i wykonania umowy.


Nowe produkty